e-zarabianie.info

Betclic Zakłady Bukmacherskie – Najważniejsze informacje dotyczące bukmachera Betclic. Opis oferty kursowej, oferta „na żywo”, rejestracja na stronie bukmachera Betclic. Metody wpłaty na konto bukmachera Betclic.


Zakłady bukmacherskie w aplikacji

Wielki powrót na polski rynek. Opis i recenzja bukmachera Betclic.

Bukmacher Betclic to jedna z bardziej znanych firm zajmujących się przyjmowaniem zakładów bukmacherskich w Polsce. Jest to o tyle ciekawe, że firma przez lata działa w Polsce bez posiadania licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Możliwe to było tylko dlatego, że przez wiele lat przepisy ustawy hazardowej można było w dość łatwy sposób obchodzić i wielu bukmacherów nic sobie nie robiło z obowiązków zapisanych w ustawie. Wychodzili z założenia, że jeśli nie ma realnych sposobów na zastosowanie sankcji, to nie ma też sensu przejmować się ustawowymi zapisami o karach. Działanie bez polskiej licencji sprawiało, że firmy takie jak Betclic miały ogromną przewagę nad firmami, które proponowały zakłady bukmacherskie online, a posiadały koncesję. Głównym zyskiem było to, że nie płaciły w Polsce podatków i dzięki temu mogły proponować swoim klientom grę nie pomniejszaną o daninę na rzecz państwa. Dzięki temu Betclic przez lata był czołowym bukmacherem pod względem przychodów.

Nowelizacja ustawy hazardowej dość skutecznie zablokowała możliwość korzystania z ofert nielegalnych bukmacherów, bo ich strony sukcesywnie są blokowane. Betclic dość długo opierał się temu i szukał kolejnych rozwiązań technicznych dalszej działalności w Polsce, ale w końcu właściciele bukmachera postarali się o polską licencję. Niewątpliwie do takiego stanu doprowadziły wyraźnie mniejsze przychody osiągane przez bukmachera pod rządami znowelizowanej ustawy.Betclic – portal i aplikacja bukmacheraBetclic

Betclic wchodząc legalnie na polski rynek na pewno nie zawiódł oczekiwań. Ok, ci którzy spodziewali się, że nadal będzie można grać „bez podatku” mogą czuć się rozczarowani, ale przecież tak naprawdę było wiadomo, że poza promocjami czasowymi, nie ma szans, żeby na polskim rynku bukmacherskim jakiś podmiot mógł oferować legalną grę bez podatku.

Pierwsze co rzuca się w oczy przy korzystaniu ze strony internetowej bukmachera to prostota i skromność. Jednak nie jest to wada, ale ogromna zaleta. Nawet słabiej funkcjonujący w internecie gracze nie będą mieli większych problemów, żeby zapoznać się z ofertą bukmachera i bez niepotrzebnych nerwów złożą zakład bukmacherski. Portal Betclic przede wszystkim nie rozprasza nadmiarem treści. To co widzi gracz już u progu strony startowej to wybór spotkań, szczegółowa oferta kursowa i wirtualny kupon.

Nawigacja po stronie i przejście do sekcji zakładów „na żywo”, do regulaminów, promocji czy szczegółowych informacji na temat swojego konta jest bardzo intuicyjna. Również system wpłat jest uproszczony do minimum. Podobnie jak w przypadku innych bukmacherów gracze mają do dyspozycji przelewy błyskawiczne, płatności kartą debetową czy Blikiem. Betclic na początku swojej działalności w Polsce nie udostępnił natomiast wypłat błyskawicznych co może martwić, bo staje się to pomału standardem wśród bukmacherów działających w Polsce.

Jeśli mówimy o stronie internetowej to nie możemy również zapominać o aplikacji mobilnej. Nie ma sensu dłużej się rozwodzić w tym temacie, a ci którzy chcą zawierać zakłady bukmacherskie na urządzeniach mobilnych, nie muszą dłużej się zastanawiać. Aplikacja Betclic działa bez najmniejszego zarzutu, jest łatwa w obsłudze i dzięki niej możemy skorzystać ze wszystkich opcji udostępnianych na portalu bukmachera.Betclic – oferta kursowa

Oferta kursowa Betclic również nie zawodzi. Bukmacher ma ogromne doświadczenie nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym i dlatego od początku można było się spodziewać, że nie da najmniejszego pola do narzekań. Oferta kursowa jest bardzo rozbudowana i już od pierwszego dnia działania można zaliczyć ją do najlepszych w Polsce. Kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportu, a w ich ramach nie tylko najważniejsze ligi czy wydarzenia, ale też te mniej znane, ale w których gracze mogą się mocno specjalizować. Zakłady sportowe to domena Betclic. W ofercie kursowej śladową liczbę kursów stanowią bowiem te związane z polityką czy z e-sportem (w porównaniu z innymi bukmacherami działającymi w Polsce).

Na pewno zawodu nie będą czuli gracze, którzy lubią obstawiać zakłady „na żywo”. Na tym polu Betclic również szybko awansował do krajowej czołówki. Betclic nie oszczędza szczególnie przy dodatkowych zakładach, czyli na tzw. rynkach. Dodatkowe zakłady „live” stanowią bardzo dobre uzupełnienie podstawowej oferty. Nawigacja po zakładach „na żywo” może jednak budzić opory, a to dlatego, że bukmacher Betclic zmusza swoich graczy do „przeklikiwania” pomiędzy kursami a statystykami. Większość bukmacherów proponuje rozwiązania, na których statystyki i kursy są w jednym oknie.Betclic – transmisje „na żywo”

Sporym plusem oferty Betclic są transmisje z wydarzeń sportowych. Betclic nie pobiera za możliwość oglądania spotkań piłkarskich, tenisowych oraz wielu innych żadnych dodatkowych opłat. Jednak trzeba spełnić kilka warunków. Betclic wymaga posiadania środków na koncie bukmacherskim lub postawienia zakładu na mecz, który chce się oglądać lub obstawienia dowolnego zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin.

Warto zaznaczyć, że bukmacher Betclic jest bukmacherem internetowym. Betclic nie posiada koncesji na prowadzenie działalności naziemnej i niewiele wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Otwieranie lokali bukmacherskiej nie mieści się w strategii działania maltańskiego bukmachera.Podczas zawierania zakładów bukmacherskich pamiętaj o ryzyku, z jakim się to wiążę. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. W Polsce dozwolone jest zawieranie zakładów wyłącznie u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministra Finansów. Gra u bukmacherów działających w Polsce nielegalnie jest niezgodna z polskim prawem i karalna.

Szablon strony wykonał: BLACKTIE.CO