e-zarabianie.info

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – Najważniejsze informacje dotyczące bukmachera Tototlotek. Opis oferty kursowej, oferta „na żywo”, rejestracja na stronie bukmachera Totolotek. Metody wpłaty na konto bukmachera Totolotek.


Zakłady bukmacherskie w aplikacji

Bukmacher w nowych rękach. Recenzja Totolotka

Bukmacher Totolotek od wielu lat cieszy się z miejsca w „Wielkiej Trójce” legalnych bukmacherów w Polsce. Co prawda Totolotek musi oglądać plecy większych od siebie firm bukmacherskich, takich jak STS czy Fortuna i coraz mocniej patrzeć za siebie, bo konkurencja nie zamierza oddawać pola, ale Totolotek to nadal bardzo mocna marka na polskim rynku.

Co prawda z danych upublicznionych przez Ministerstwo Finansów za rok 2018 możemy wyczytać, że Totolotek poniósł straty finansowe w wysokości 12 milionów złotych, ale nadal ma ponad siedem procent rynku bukmacherskiego w swoim posiadaniu. Pole do popisu jest jednak spore, bo najwięksi rywale liczą przychód w miliardach złotych. W zbliżających się latach wiele jednak może się zmienić, bo Totolotek został przejęty przez nowych właścicieli. Niemiecka grupa Gauselmanna wykupiła bowiem bukmachera z rąk greckiej firmy Intralot. Niemcy widzą spory potencjał - w nadal popularnym w Polsce - Totolotku.

Bukmacher funkcjonuje na polskim rynku od 1992 roku i jest najdłużej działającą firmą bukmacherską w Polsce. Już tylko ten fakt powoduje, że firma musiała być łakomym kąskiem dla nowych właścicieli. Doświadczenie na polskim rynku, połączone z możliwościami niemieckiego właściciela, może przynieść pozytywny efekt.Bukmacher Totolotek – nowa strona internetowatotolotek

Pierwsze zmiany już są widoczne. W połowie 2019 roku strona internetowa bukmachera zyskała nowe oblicze. Strona Totolotka nie tylko przyozdabia od tego czasu charakterystyczne słoneczko, czyli znak rozpoznawalny niemieckiej grupy. Najwięcej zmian jest w samym funkcjonowaniu strony internetowej. Portal zmienił się dość diametralnie. Zdecydowanie uporządkowano chaos, który był „znakiem rozpoznawczym” poprzedniej strony startowej. Nowa szata portalu Totolotek jest przejrzysta i od razu kieruje graczy do tego co najważniejsze, czyli zakładów bukmacherskich. Przeglądanie oferty kursowej Totolotka jest zdecydowanie prostsze. Pomagają przy tym dobrze pomyślane filtry, które w intuicyjny sposób szeregują kursy udostępnione przez Totolotka. Strona startowa jest bardzo skromna, bo tak naprawdę nie ma na niej nic poza możliwością wyboru zakładów, ofertą kursową i samym wirtualnym kuponem. Pozostałe sekcje strony ukryte są w rozsuwanym menu.

Gracze, którym jednak nie pod drodze z nową stroną internetową, nadal mogą korzystać ze starego portalu, bo Totolotek udostępnia specjalny „przycisk”, który przywraca poprzedni widok strony. Co może razić to to, że część funkcji dostępnych jest tylko w starszej wersji.

Totolotek zapowiada, że już wkrótce również i aplikacja mobilna bukmachera przejdzie lifting.Bukmacher Totolotek – oferta kursowa

Sama oferta kursowa również zyskała pod wodzą nowych właścicieli. Totolotek udostępnia znacznie więcej dyscyplin sportowych niż wcześniej. Oczywiście nadal najwięcej kursów znajdą fani piłki nożnej, tenisa, hokeja na lodzie czy koszykówki. W ofercie znajdują się także kursy na e-sport, a typy związane z polityką czy rozrywką publikowane są okazjonalnie. Totolotek zrezygnował natomiast z przyjmowania zakładów bukmacherskich na sport wirtualny.Totolotek – liderzy oferty „na żywo”

Jednak najwięcej zmian gracze zauważą przy ofercie „na żywo”, która niemal z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozległych na polskim legalnym rynku bukmacherskim. Totolotek zapewnia, że miesięcznie gracze mogą obstawiać już ok. 40 tysięcy zakładów „na żywo”. Choć aspekt wizualny zakładów „live” nieco odbiega od najlepszych wzorców.

Totolotek nie posiada jeszcze praw do transmisji sportowych. Jeszcze, bo właściciele bukmachera zapowiadają, że już wkrótce to się zmieni i Totolotek dołączy do grona (wcale nie tak dużego) posiadaczy praw do pokazywania meczów „na żywo”.Bukmacher Totolotek – metody płatności

Wpłat na konto założone w Totolotku można dokonywać na wiele sposobów: przelewem błyskawicznym, kartą debetową, Blikiem czy poprzez portfele elektroniczne lub karty pre-paid. Minimalna kwota wpłaty to cztery złote. Wypłacić można co najmniej 10 zł, ale Totolotek nie udostępnia przelewów błyskawicznych. To minus, bo coraz częściej jest to standardem.Totolotek – lokale bukmacherskie

Totolotek zapowiada gruntowne zmiany w swoich lokalach. Już na wiosnę 2020 roku wszystkie punkty mają zmienić swój wygląd. Do tego mają powstać tzw. punkty premium, które mają być jeszcze bardziej przyjazne dla obstawiających. Gracze, w niektórych punktach bukmacherskich, już teraz mogą korzystać z terminali, dzięki którym mogą zapoznać się z ofertą bukmachera, tak jakby robili to w domu, ale zarazem złożyć anonimowy zakład bukmacherski, bo terminale nie wymagają rejestracji. Za pośrednictwem strony Totolotek nadal można postawić „ekupon”, czyli wybrać mecze, które chcemy obstawić w internecie, ale opłacić je w punkcie bukmacherskim.Totolotek – działalność sponsorska

Bukmacher Totolotek nie jest najbardziej aktywną firmą na rynku sponsorskim. W 2017 roku spółka podpisała umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Totolotek został mecenasem Pucharu Polski. Można się jednak spodziewać, że wraz z poprawą wyników finansowych Totolotek częściej będzie zawierał umowy o współpracę, bo to jeden z najpopularniejszych sposobów na promocje swoich usług.Podczas zawierania zakładów bukmacherskich pamiętaj o ryzyku, z jakim się to wiążę. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. W Polsce dozwolone jest zawieranie zakładów wyłącznie u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministra Finansów. Gra u bukmacherów działających w Polsce nielegalnie jest niezgodna z polskim prawem i karalna.

Szablon strony wykonał: BLACKTIE.CO